FAQ’s

Jak Tě napadlo udělat takový projekt?

Přišlo to samo. Dočteš se to v článku Tímto článkem to začalo…(klikni:))

Co je cílem projektu?

Přečti si to zde 🙂 (klikni)

Propaguješ obezitu?

V žádném případě. Mým cílem je pomáhat. Chci podpořit všechny slečny, které trpí nízkým sebevědomím, problémy s jídlem a nebo i horšími věcmi, jen kvůli tomu, jak vypadají. Stojím tu proti mediální šikaně a chci prasknout tu obrovskou bublinu o dokonalosti, která se nad námi vznáší pokaždý, když zabloudíme na Instagram. Stojím tu proti  silnému proudu a velkému vlivu sociálních medií na zdravý selský rozum tísíců holek. Obezita není zdravá, stejně tak není anorexie. Tento projekt ale není o vzhledu, ale o postoji. Je mi jedno, jestli jsi hubená, tlustá, malá, velká, modelka, make-up youtuberka nebo třeba fialová pikaču. Jde mi o to, co máš v hlavě. Jsem tu, když nemáš sílu čelit tomu tlaku na dokonalost, a nebo abych podpořila a šířila kvalitní myšlenku a Tvou zkušenost, pokud máš chuť se do projektu zapojit.

Kolik je Ti let?

Lidé mi hádají kolem 22, přemýšlím na 40 a někdy se chovám na 10. Věk… to je to číslo, který určuje, co mám zrovna dělat se svým životem? Nevím, dál 😀

Můžu se do projektu nějak aktivně zapojit?

Samozřejmě! Jak na Instagramu tím, že postneš svou fotku v přirozené podobě a označíš ji #ZaNormalniHolky, a @Zanormalniholky, nebo se k tématu veřejně vyjádříš na svém blogu, pošleš mi odkaz emailem nebo natočíš video. Jsem ráda za každou podporu.

Mějte se krásně! Vaše Christie